O nás

Firma Vercajch Centrum, a jej dcérska spoločnosť localhost/vonroad je tu pre Vás od roku 2004. Od svojho vzniku sa zaoberáme veľkoobchodným a maloobchodným predajom elektrických bicyklov, eletrických skútrov, skútrov, náhradných dielov a doplnkov.

Sme výhradným dovozcom skútrov značky Vonroad a elektrických bicyklov pre Slovenskú republiku. Produktom, ktoré dovážame zabezpečujem záručný aj pozáručný servis. Okrem vyššie uvedených značiek sa zaoberáme predajom a distribúciou štvorkoliek značky Arctic Cat, doplnkov pre motocykle značky Can, kufrov a príslušentva značky GIVI a oblečenia a sortimentu značky SQ a mnohých ďalších značiek.

Na základe zvýšeného dopytu zákazníkov z celého Slovenska sme rozšírili predaj cez internet prostredníctvom modifikovaného internetového obchodu localhost/vonroad. V rokoch 2009 - 2011 sme zaznamenali vzostup záujmu o ekologické elektrické bicykle, ktorých ponuka v súčasnosti predstavuje hlavnú oblasť záujmu spoločnosti localhost/vonroad a dovoz bicyklov pod obchodným názvom GIRO neustále narastá.

Čo sú vlastne "elektrické bicykle"?

Elektrický bicykel je ekologický dopravný prostriedok určený na individuálnu prepravu. Je to vozidlo pre všetky vekové kategórie vrátane ľudí s rôznymi zdravotnými problémami. Je to prostriedok s najlacnejšími prepravnými nákladmi. Pri používaní elektrického bicykla nepotrebujete miňať peniaze na drahý benzín, ani na zákonné poistenie a vybavenie ŠPZ. Nepotrebujete vodičský preukaz, prilbu v meste a netlačíte sa v MHD. Môžete jazdiť takmer kam a kde chcete, v meste po chodníku, cyklotrase - tam kde sa nedostanete žiadnym vozidlom so spaľovacím pohonom. Elektrický bicykel nepáchne po benzíne, je takmer nehlučný a nezaťažuje životné prostredie. Nepotrebujete mať drahú garáž a parkovať s ním môžete takmer kdekoľvek.

 

Princíp pohonu elektrobickla

Základom pohonu e-bicykla je elektromotor,ktorý slúži na premenu elektrickej energie na mechanickú. Všetky naše modely e-bicyklov majú el.motor zabudovaný v kolese a podľa toho v ktorom , určujeme bicykle s pohonom predným alebo zadným. Tieto motory poháňajú batérie s menovitým jednosmerným napätím 24, 36 príp 48 a viac voltov.